OmegaPRO

5-hviezdičková certifikácia IFOS pre výživový doplnok stravy s koncentrovaným rybím olejom a bohatý na omega-3 mastné kyseliny.

82,99

Nie je na sklade

Popis

Yamamoto® Nutrition OmegaPRO

5-hviezdičková certifikácia IFOS pre výživový doplnok stravy s koncentrovaným rybím olejom vhodným pre dospelých a bohatý na omega-3 mastné kyseliny.

Produkt vám poskytne EPA a DHA, ktoré pomáhajú udržiavať normálny krvný tlak* (priaznivý účinok sa dosiahne denným príjmom 3g EPA a DHA) a udržiavať normálnu hladinu triglyceridov v krvi* (priaznivý účinok sa dosiahne denným príjmom 2g EPA a DHA).
Okrem toho EPA a DHA prispievajú k normálnej činnosti srdca (priaznivý účinok sa dosiahne pri dennom príjme 250mg EPA a DHA). Nakoniec DHA prispieva k udržaniu normálnej mozgovej funkcie a normálnej vizuálnej schopnosti (blahodárne účinky sa dosahujú s denným príjmom 250mg DHA).

Najvyššia koncentrácia EPA a DHA vo svete. Je to 558mg EPA a 229mg DHA na kapsulu.

5 hviezdičiek certifikácie IFOS

Najznámejšou certifikáciou kvality je značka IFOS (International Fish Oil Standards). IFOS je skratka medzinárodných štandardov pre rybie oleje. IFOs je v podstate analytický protokol vydaný nezávislým orgánom (Nutrasource Diagnostic Inc.) založeným na University of Guelph v Kanade, ktorá má najdrahšie a pokročilé technológie pre testovanie kvality Omega 3.

Na základe výsledkov analýzy IFOS priradí skóre kvality Omega 3 a vo svojej databáze (spotrebiteľské správy) uverejňuje výsledky testov vykonaných v jeho laboratóriách. K dnešnému dňu sú na trhu k dispozícii stovky doplnkov stravy Omega 3, ale len veľmi málo má certifikáciu IFOS. Certifikácia IFOS je preto na najvyššej úrovni synonymom absolútnej kvality. Každá osoba si môže skontrolovať v databáze medzinárodných štandardov pre rybie oleje, či je alebo nie je doplnok, ktorý vás zaujíma a chystáte sa ho kúpiť. Ak je váš doplnok Omega 3 prítomný v databáze stránok IFOS, sme si istí, že ste zakúpili čistý, nekontaminovaný doplnok bez akéhokoľvek rizika pre vaše zdravie.

Balenie: 240 kapsúl, Počet dávok v jednom balení: 60

Odporúčané dávkovanie: Prehltnite 4 kapsuly raz denne s vodou.

Nutričné informácie na 1 dávku (4 kapsuly): Celkom Omega-3 3276mg (EPA 2234,4mg a DHA 915,6mg)

Zloženie: Koncentrát rybieho oleja std. 82% Omega-3, kapsuly (želatína), spevňujúce činidlo: glycerol, antioxidant: extrakt bohatý na tokoferol.

UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky by nemali byť používané ako náhrada pestrej stravy. Pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Udržujte mimo dosahu detí mladších ako tri roky. Skladujte na chladnom, suchom mieste pri izbovej teplote. * Neprekračujte dodatočný denný príjem 5g kombinácie EPA a DHA.